Centro di ricerche storiche Rovigno
Centar za povijesna istraživanja Rovinj
Središče za zgodovinska raziskovanja Rovinj

Centro di ricerche storiche Rovigno
Centar za povijesna istraživanja Rovinj
Središče za zgodovinska raziskovanja Rovinj





Osoblje

Direkcija

Ravnatelj

Raul Marsetič
marsetic@crsrv.org

Segretaria amministrativa

Luana Santin
luana@crsrv.org

Odgovoran za financijsko-računovodstvene poslove

Laura Toffetti
laura@crsrv.org

Spremačica

Elena Marđetko

Istraživači

Istraživač

Orietta Moscarda Oblak
orietta@crsrv.org

Istaživač

Diego Han
diego@crsrv.org

Istraživač

Paola Delton
delton@crsrv.org

Istaživač

Rino Cigui
cigui@crsrv.org

Istaživač

Matija Drandić
drandic@crsrv.org

Archivio e Biblioteca

Assistente archivista

Leandro Budicin
leandro@crsrv.org

Assistente bibliotecario

Nicolò Sponza
sponza@crsrv.org