Centro di ricerche storiche Rovigno
Centar za povijesna istraživanja Rovinj
Središče za zgodovinska raziskovanja Rovinj

Centro di ricerche storiche Rovigno
Centar za povijesna istraživanja Rovinj
Središče za zgodovinska raziskovanja Rovinj





Staff

Management

Director

Raul Marsetič
marsetic@crsrv.org

Secretary

Luana Santin
luana@crsrv.org

Responsible for financial and accounting affairs

Laura Toffetti
laura@crsrv.org

Service worker

Elena Marđetko

Researchers

Researcher

Orietta Moscarda Oblak
orietta@crsrv.org

Researcher

Diego Han
diego@crsrv.org

Researcher

Paola Delton
delton@crsrv.org

Researcher

Rino Cigui
cigui@crsrv.org

Researcher

Matija Drandić
drandic@crsrv.org

Researcher

Daniela Bišić Martinčić
daniela@crsrv.org

Archive and library

Deputy archivist

Leandro Budicin
leandro@crsrv.org

Deputy librarian

Nicolò Sponza
sponza@crsrv.org