Centro di ricerche storiche Rovigno
Centar za povijesna istraživanja Rovinj
Središče za zgodovinska raziskovanja Rovinj

Centro di ricerche storiche Rovigno
Centar za povijesna istraživanja Rovinj
Središče za zgodovinska raziskovanja Rovinj





Osebje

Direkcija

Direktor

Raul Marsetič
marsetic@crsrv.org

Sekretar

Luana Santin
luana@crsrv.org

Odgovoren za finančne in računovodske zadeve

Laura Toffetti
laura@crsrv.org

Storitveni delavec

Elena Marđetko

Raziskovalci

Raziskovalec

Orietta Moscarda Oblak
orietta@crsrv.org

Raziskovalec

Diego Han
diego@crsrv.org

Raziskovalec

Paola Delton
delton@crsrv.org

Raziskovalec

Rino Cigui
cigui@crsrv.org

Raziskovalec

Matija Drandić
drandic@crsrv.org

Raziskovalec

Daniela Bišić Martinčić
daniela@crsrv.org

Arhiv in Knjižnica

Namestnik arhivarja

Leandro Budicin
leandro@crsrv.org

Knjižničar

Nicolò Sponza
sponza@crsrv.org